Novinky
Zobrazit všechny novinkyDuostar Kombi P HN levý, pravý
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Duostar Kombi P HN levý, pravýSkladem6 500 Kč/ ks5 372 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Praktický rošt Duostar je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Unikátní rošt 2v1 s více funkcemi nabízí jak pohodlné polohování, tak i boční odklápění pomocí pístu. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Vrtané lamely v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené fólií mají schopnost zachytávat pod matrací méně prachu, zamezují zatrhávání potahu a přenášení vlhkosti z matrace do roštu, což je plus, které ocení především lidé s alergií.
| élka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Váha: | 22 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | ruční polohování |
| Materiál: | Lamelové |
| Vhodné pro pevný úložný prostor: | Ano |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 3 |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
| Pístové vyklápění: | Ano |
Zboží zařazeno v kategoriích
