Novinky
Zobrazit všechny novinkyPortoflex Mega

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Portoflex MegaSkladem4 700 Kč/ ks3 884 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Díky zpevněné konstrukci a silnějším lamelám je tento rošt přizpůsoben pro vyšší zátěž, až 150 kg. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Rozdělení roštu do 7 anatomických zón umožní optimální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, beder, stehen, lýtek a chodidel. Frézované lamely v ramenní oblasti poskytnou správnou oporu páteře při poloze spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu a vyrovnává zatížení roštu.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Váha: | 17 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | rovný rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
