Portoflex Motor Mega s bezšňůrovým ovládáním

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Portoflex Motor Mega s bezšňůrovým ovládánímSkladem14 400 Kč/ ks11 901 Kč bez DPH
Díky zpevněné konstrukci a silnějším lamelám je tento motorový rošt přizpůsoben pro vyšší zátěž, až 150 kg. Funkce MEMORY nabízí možnost uložení jedné pozice do paměti ovladače. Tlačítko FLAT slouží k jednoduchému sjezdu napolohovaného roštu do základní polohy. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Rozdělení roštu do 7 anatomických zón umožní optimální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, beder, stehen, lýtek a chodidel. Frézované lamely v ramenní oblasti poskytnou správnou oporu páteře při poloze spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu a vyrovnává zatížení roštu. Madlo zajistí, že matrace při polohování zůstane na svém místě. Tento rošt je dodáván pouze s dálkovým bezšňůrovým ovládáním.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Váha: | 34 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | motorový rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Výška roštu s motorem: | 20 cm |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
