Novinky
Zobrazit všechny novinkyPostelový rošt Duostar HN P

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Postelový rošt Duostar HN PSkladem4 950 Kč/ ks4 091 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Praktický rošt do postele s vyklápěním nožní části pro jednoduchý přístup do úložného prostoru pod lůžkem, vhodný pro malou ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 5 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.
| Počet lamel | 28 |
| Počet zón | 5 |
| Nosnost | 120 kg |
| Polohovatelnost | ano |
| Výklopný | přední |
| Výška | 7 cm |
| Možnost atypu | ano |
| Hmotnost | 19 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
