Novinky
Zobrazit všechny novinkyPrimaflex P

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Primaflex PSkladem3 290 Kč/ ks2 719 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kvalitní lamelový rošt za dobrou cenu - to je Primaflex. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 3 anatomické zóny. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Váha: | 15 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | ruční polohování |
| Materiál: | Lamelové |
| Vhodné pro pevný úložný prostor: | Ano |
| Počet zón: | 3 |
| Záruka (počet roků): | 2 |
| Pístové vyklápění: | Ano |
Zboží zařazeno v kategoriích
