Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- ROŠTY
- motorové rošty
- Rošt Primaflex Motor bezšňůrový
Rošt Primaflex Motor bezšňůrový
- Novinka
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Rošt Primaflex Motor bezšňůrovýSkladem11 550 Kč/ ks9 545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dopřejte si ve vaší ložnici nejvyšší pohodlí! Postelový rošt s motorovým polohováním je ideální pro pohodlné čtení a odpočinek na lůžku. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost roštu v bederní části. Rošt je vhodný pro pěnové a latexové matrace.
| počet lamel | 28 |
| Počet zón | 3 |
| Nosnost | 120 kg |
| Polohovatelnost | ano |
| Výška | 5 cm |
| Vyška s motorem | 17 cm |
| Možnost atypu | ne |
| Hmotnost | 25 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
