Trioflex Motor Quattro Memory s bezšňůrovým ovládáním
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Trioflex Motor Quattro Memory s bezšňůrovým ovládánímSkladem50 500 Kč/ ks41 736 Kč bez DPH
Jedinečný motorový rošt se 4 nezávislými pohonnými jednotkami a s funkcí MEMORY – do paměti ovladače lze uložit až 2 vaše oblíbené polohy. Díky vysokému počtu úzkých lamel (45 lamel) citlivě reaguje na každý pohyb těla a změnu polohy při spánku. Kapsy umístěné nad bočnicí zajišťují dvojité pružení (lamely i kapsy) po celé délce lamely, nejen v její středové části. Rošt lze napolohovat až do 16 variant poloh – individuální polohování hlavové, zádové, stehenní a lýtkové části. Extra ploché provedení s motorem uloženým v konstrukci rámu roštu umožňuje plné využití výsuvného úložného prostoru pod lůžkem. Mechanickým zdvihem a přidržením nožní části lze zajistit přístup do úložného prostoru pod lůžkem. Řídící jednotka funguje také jako zásuvka – umožňuje připojit až 2 elektrické spotřebiče k elektrické síti. V případě uložení ovladače do stojanu nastane jednorázové odpojení všech spotřebičů ze sítě a vy si tak můžete vychutnat ničím nerušený, zdravý spánek. Při nočním vstávání z postele se automaticky rozsvítí tlumené světlo s čidlem pohybu. Foliovaná povrchová úprava usnadňuje údržbu roštu a zabraňuje pronikání vlhkosti do roštu. Tento rošt je dodáván pouze s dálkovým bezšňůrovým ovládáním.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Váha: | 33 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Počet lamel: | 45 |
| Typ roštu: | motorový rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Vhodné pro pevný úložný prostor: | Ano |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Výška roštu s motorem: | 10 cm |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
